Anime Universe
Strona główna Artykuły Forum LinkiGrudzień 18 2017 23:16:08
Nawigacja
Portal
  Strona główna
  Artykuły
  FAQ
  Forum
  Redakcja
  Rangi
  Linki
  Kontakt
  Szukaj

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 18
Nieaktywowany Użytkownik: 712
Najnowszy Użytkownik: gerry
Reklama
Zobacz Temat
Anime Universe | Strona | Przywitaj się :)
Autor Gute
Diabolisch
Użytkownik

Dodane dnia 03-05-2011 15:00
ute~~
Nazywam się Noa(h) i pochodzę z Niemiec. Od dwóch lat mieszkam z rodziną u babci w Warszawie.
Chodzę do drugiej klasy gimnazjum.

Osobowość: jestem bardzo tajemniczy i skryty. Mało mówię, mało robię. Trudno mi nawiązać kontakt wprost, ale przez internet to inna sprawa. Mam wtedy czas przemyśleć, to, co chcę powiedzieć. Lubię się uczyć i to sprawia, ze nazywano mnie kujonem. Po prostu kocham analizować rzeczy. Nie staram się ich zrozumieć, a wiedzieć o nich wszystko. To taki mój fetysz. Próbowano mi wmówić, ze cierpię na autyzm, ale im się nie udało. Kiedyś podobno miałem też względną schizofremię. Moja druga strona byłą wręcz chora psychicznie, ale kiedy się nieszczęśliwie zakochałem moje uczucia się ustatkowały. Nie lubię się wtrącać i komentować. Moje zdanie zapewne nikogo nie obchodzi. Nie mam obniżonej samooceny, po prostu taki jestem. Nie spędzam dużo czasu bawiąc się z dziećmi, wolę przebywać sam. Nie miałem wielu przyjaciół.
Jestem ateistą, a właściwie szatanistą i masochistą - to sprawiło, ze mówią na mnie Diabolisch. Stąd mój nick. Ogólnie jestem osobą o trudnym charakterze. Jestem jak nieodkryty ląd...

Wygląd: moja skóra jest bardzo blada, mam czarne (lekko zlokowane) włosy i czarne oczy. Nosze się na czarno. Mówią na mnie Vampir, gdyż jestem biało-czarny, jeżeli rozumiecie.

Rodzina: moja mama zmarła przy porodzie. Od tego czasu tata wciąż szuka sobie partnerki. Mam dwójkę rodzeństwa w tym samym wieku. Jesteśmy trojaczkami i się od siebie różnimy. Mój brat nazywa się Arko i jest moim kompletnym przeciwieństwem. Ma blond włosy, uwielbia hałas, jest playboyem, jest zboczony i nadaktywny, uwielbia kolory. Wyparł śmierć matki i cały czas mnie ignoruje; Moja siostra nazywa się Emili i jedyne co nas łączy to oczy. Mimo, ze jest w tym samym wieku co ja, to czuję się trochę jakby była moją mamą. Emili to najmilsza osoba na świecie.

Sport: nie przepadam za wysiłkiem fizycznym. Często stawiają mnie na bramce. Lubię to pozycję. Jako bramkarz obserwują ruchy zawodników i mogę przewidzieć co zaraz zrobią. Jestem chyba dobry w tej roli.

Muzyka: Nie słucham muzyki. Jednakże gdybym jej słuchał, to byłby to blues, albo akapella.

Sądze, że od czasu przyjazdu do Polski zmieniłem się na lepsze. Jestem odrobinkę bardziej otwarty i samodzielny.
...Chyba powiedziałem o sobie trochę za dużo, porównując do innych postów.
Pozdrawiam.

***To jest już oficjalne - jesteś idiotą***

***Za każdym razem kiedy się uśmiechasz część mnie ginie***
-----------------------
***Przepraszam, nie słyszałem. Byłem zbyt zajęty niszczeniem marzeń***
-----------------------------------
***Przez ciebie musiałem zredefiniować słowo "debil"***
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Gute
Szyna
Użytkownik

Dodane dnia 06-05-2011 17:59
Witaj Diabolisch! Wg. mnie może i trochę za dużo powiedziałeś, ale łatwiej przez to się z tobą zapoznać smiley Zapoznaj się ;p

(((How are you?)))
@RRHood
Super Administrator

Dodane dnia 06-05-2011 18:24
Składam ci kondolencje z powodu śmierci mmay i pozdrawiam smiley

"kNOw FUTURE"

always an 'OVER' in lOVER,
always 'US' in trUSt,
will always be 'IF' in lIFe,
always an 'END' in friENDs,
will always be 'LIE' in beLIEve...
^sql
Administrator

Dodane dnia 16-08-2011 13:46
Witaj Diabolisch.
Ja równie jak mój przedmówca składam ci szczerze kondolencje. Mam nadzieję, że sprawy zmienią się na lepsze w twoim życiu smiley Pozdrawiam.

Reno...Co ty zrobiłeś biednemu Reno?...I nie tylko jemu...Jak mogłeś...Jak...Jak śmiałeś zranić moich bliskich!!
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie

Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

STAR
DATA: 06/12/2011 20:00
Yo martwe dusze! >

@RRHood
DATA: 17/08/2011 18:23
Arigato sql-neechan xD

^sql
DATA: 16/08/2011 14:24
Ale spokojna głowa, ja się tym zajmę.

^sql
DATA: 16/08/2011 13:38
Na tym forum się nic nie dzieje...

Szyna
DATA: 04/05/2011 19:52
Yo, nowy jestem ;P

Lemmon
DATA: 04/05/2011 19:47
Witam! ^^

Sin-kun
DATA: 04/05/2011 19:33
Hejka~~

Konkret
DATA: 09/08/2010 20:01
Yo! Jestem nowy, miło mi!

^Anista
DATA: 09/08/2010 15:32
Ok, pokombinuję coś

Parachute
DATA: 08/08/2010 18:35
Siemka, łądne forum, tylko zmieńcie them, bo kolawy
pzdr^^

@RRHood
DATA: 08/08/2010 18:10
taa, "skrobnę". Nieźle, dzięki. Nie zaspamiłeś forum,a tematów przybyło ;p

Akushu
DATA: 08/08/2010 17:41
Elo1 Jestem nowy, skrobnę coś na forum ;p

Glazik
DATA: 08/08/2010 17:17
Hmm...coś słaba ta strona...Może "pomocna dłoń?"

^Anista
DATA: 08/08/2010 14:49
Sory, niezbyt, poszukaj na necie smiley

@RRHood
DATA: 08/08/2010 14:33
Um, a umiesz się posługiwać panelem administracyjnym, bo ja chyba coś zgrzytnąłem...

Copyright © 2005